Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?

Bel ağrısı hareketleri kısıtlayan, yürümeyi, ayakta durmayı ve hatta oturmayı dahi zorlaştıran, can sıkıcı ve oldukça da yaygın bir şikayettir. Beli ağrıyanlar genellikle hemen fıtıktan şüphelenir ancak yazımızda da göreceğiniz gibi bel ağrısının başka bir çok nedeni olabilir. Ağrı şiddeti kişiden kişiye farklılık gösterdiği ve tam olarak ölçülemediği için sadece ağrıdan yola çıkarak bu duruma neyin yol açtığını tahmin etmek güçtür. İyi bir doktor tarafından sorularak doğru sorular ile bel ağrısız stres kaynaklı mu, duruş bozukluğundan mı yada kireçlenmeden mi kaynaklanıyor, teşhis edilebilir.

Bel ağrılarının pek çoğu kas kökenlidir. Normalde alışık olmadığınız kadar ağır bir aktivite sonucu bel bölgesinde ki kaslarda gerilme olabilir. Eşya taşımak, bavul taşımak veya uzun bir yolculuk sonrası beliniz ağrıyabilir ki bu tip ağrılar biraz dinlendikten sonra geçer. Aynı zamanda mevsim değişiklikleri, rüzgarda kalmak, klima çarpması gibi etkenler de bu kasların tutulmasına ve bel ağrısına yol açabilir.sag1

Bel ağrılarının bir başka sorunlusu da zayıf karın kasları olabilir. Karın kasları zayıf olduğunda onların tembelliğini örtmek için bel bölgesinde ki kaslar devreye girer. Fakat bu kez bele ekstra yük biner. Doğru duruş şekilleri ve düzenli egzersizler ile karın kasları kuvvetlendirilebilir. Karın kaslarını güçlendirmek beli rahatlatmak açısından önemlidir. Böylelikle de kolay kolay incinmez.

Dr. slip krem içeriği

Dr.slip bitkisel krem özel formülünde bitki ve bitki yağlarını barındırmaktadır. Kırk kilit otu yağı. kayısı çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, buğday yağı, acai çiçeği özü, salatalık özü yağı, allantoin, glycerin, B vitamini ve E vitamini içermektedir. Doğal bitki özleri ile formülize edilen kremi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Dr.slip krem kullanımı?

Sabah ve akşam günde iki kez istenilen bölgeye yeteri kadar krem sürekli masaj yapılarak uygulanması tavsiye edilmektedir. Yan etkisine rastlanmamıştır. Herhangi bir yan etki halinde de kullanımı kesilmeli ve bir hekime başvurulmalıdır. Harican kullanım için uygundur. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz ve doktor tavsiyesi yerine geçmez. İlaç değildir, bitkisel içerikli bir kremdir.

fitik-giderici

Dr slip krem nereden bulurum?

Dr slip kremi en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek isteyebilir veya toptan olarak satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, İstanbul, Konya, İzmir, Bursa, Trabzon gibi bütün şehirlerimizin il ve ilçeleri fark etmeksizin hatta köylüklerine kadar siparişinizi vererek temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dr slip kremi  sizlerde https://www.drslipkremsatis.com internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte sipariş vererek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Dr slip krem Avrupa sipariş; Sizlerde dr slip kremi Avrupa kampanyalarımızdan faydalanmak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norve, Danimarka gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Ödeme şekli; dr slip kremi rahat, kolay ve güvenilir bir şekilde siparişinizi vermek isteyenlerdenseniz Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme, Western Union ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi seçerek en uygun fiyatlar ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız;  dr slip krem forum, dr slip krem fiyatı, dr slip krem ne kadara, dr slip krem nasıl, dr slip, dr slip krem içeriği, dr slip krem kullanımı, dr slip krem içindekiler, dr slip krem nasıl kullanılır, dr slip krem sipariş, dr slip krem sipariş ver, dr slip krem nasıl sipariş verebilirim.


Dr Slip Krem Türkiye
Dr Slip Krem Satın Al

Dr Slip Krem Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Dr Slip Krem | Dr Slip Krem Nedir - RSS - Google Sitemap
Dr Slip Krem Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden drslipkremsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik