Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?

Bel, sırt gibi bölgelerde meydana gelen olumsuzluklar için doğal olarak formüle edilen Dr Slip Krem’dir. 100 ml’dir.

Yoğun çalışma hayatı başta olmak üzere yeni nesilin koşuşturmalı geçen yaşantısı ister istemez vücudumuzda da bir takım aksaklıklara, sorunlara yol açmaktadır. Vücudumuzda meydana gelebilecek en ufak bir problem bütün hayatımızı da olumsuz yönde etkilemektedir.  Bu sorunu ortadan kaldırmamıza yardımcı olabilecek seçeneklere de başvurduğumuz zamanlar olmaktadır.

Bel fıtığı nedir ve nasıl tedavi edilir?

Bel fıtığı, omurgalar arasında ki kıkırdağın aşırı olarak zorlama nedeni ile yerinden kayarak omirilik kanalı içine doğru girmesi, bacaklara gelen sinirlere ve omuriliğe baskı yapması sonucu olabilecek bir hastalıktır. Tıbbi ismi ise “herni diskal” olarak geçmektedir.

Bununla birlikte hangi omurga kemikleri arasında oluşmuş ise  bel fıtığı o bölgenin adı ile anılmaktadır. Örneğin; 4. ve 5. omurgalar arasında yer alan kıkırdak yerinden kaymış ise L4-5 herni dikal adını alır. Sağ bacağı ağrı vuruyor ise sağ L4-5, sol bacağa vuruyor ise sol L4-5 herni diskal olarak isim verilmektedir.

sipariss
En sık L4-5 ve bunun bir altında bulunan L5-S1 mesafeleri arasında bel fıtığı oluşmaktadır. Daha az sıklıkla L3-4 yada nadiren L2-3 ve L1-2 mesafelerinde görülmektedir.

Dr Slip Krem Türkiye
Dr Slip Krem Satın Al

Dr Slip Krem Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Dr Slip Krem | Dr Slip Krem Nedir - RSS - Google Sitemap
Dr Slip Krem Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden drslipkremsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik